Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Першотравенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 02043505) був реорганізований і увійшов до складу Обухівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Сільський голова - Семенюк Тамара Григорівна

1966 року народження, українка, народилася в селі Перше Травня, Обухівського району, Київської області, освіта вища, у 2007 році закінчила Київську Державну академію житлово-комунального господарства, отримала кваліфікацію магістра з обліку і аудиту, стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування – 11років 9 місяців, стаж роботи на посаді – 11 р. 9 міс., категорія посади - 4, ранг - 7.

Семенюк Тамара Григорівна розпочала  свою трудову діяльність у 1984 році працюючи в радгоспі-комбінаті ім. ХХУ з`їзду КПРС м. Обухова на посаді помічника бригадира тракторної бригади. До початку своєї трудової діяльності з 1983 по1984 рік навчалась в Білоцерківській бухгалтерській школі, де отримала кваліфікацію бухгалтера сільськогосподарських підприємств.

З 1985 по 1987 роки працювала  на посаді  бухгалтера в Обухівському районному відділі освіти.

З 1988 по1990 роки – листоношею, оператором  зв`язку 1 класу Североморського міського вузла зв’язку Мурманської області.

З 1990 по 1998 роки працювала на посаді бухгалтера розрахункового відділу в радгоспі-комбінаті “Обухівський”, м.Обухів, мікрорайон “Петровський”, Київської області. 

 В 1998 році переведена на посаду головного бухгалтера Обухівського житлово-комунального комбінату № 5, м.Обухів, мікрорайон “Петровський”, Київської області. 

З 2001 по 2007 роки навчалась заочно у Київській Державній  академії житлово-комунального господарства.

У 2002 році Семенюк Тамара Григорівна обрана  сільським головою с. Перше Травня.

Працюючи на посаді сільського голови Семенюк Т.Г. доклала значних зусиль по забезпеченню стабільної життєдіяльності та покращенню соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села, підвищенню життєвого рівня жителів села, а саме:

 • газифіковано 11,4 км села Перше Травня;
 • телефонізовано будинки всім бажаючим жителям села;
 • покрито асфальтовим покриттям вулиці: Комсомольська, Центральна, Чорноморська, Пролетарська, Маяковського, провулки Зелений та Першотравневий протяжністю 6,7 км, укладено тверде покриття на вулиці Поповича;
 • зроблено вуличне освітлення села.
 • побудовано Свято - Михайліваську Православну церкву Київського Патріархату. 

В 2007 році гостинно відкрив свої двері адміністративно-побутовий будинок, де розмістились: сільський клуб, бібліотека, почтове відділення, перукарня, кабінет дільничного інспектора, сільська рада. 

Зроблено капітальний ремонт в приміщенні дитячого садочка. Замінено вікна на пластикові, закуплено нові комплекти постільної білизни, посуду та інше. В даний час дитячий садок «Золотий ключик» відвідують 25 дітей. В 2011 році встановлено і облаштовано дитячий майданчик. Частину приміщення дитячого садка переобладнано в сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. В 2009 році  дане  приміщення відремонтоване. Амбулаторія укомплектована всім необхідним інвентарем та медикаментами. 

Придбано нове обладнання для сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Сільська амбулаторія крім основних послуг надає фізіотерапевтичні послуги, а саме: проводить УФО верхніх дихальних шляхів, електрофорез, інгаляцію верхніх дихальних шляхів,  функціонує апарат УВЧ, апарат для визначення рівня глюкози в крові, а також апарат для зняття кардіограми.
В 2011 році побудовано нову зупинку в центрі  с. Перше Травня.

В 2012 році в Першотравенській ЗОШ І-ІІ ступенів замінені вікна та паркан біля школи.

Незважаючи на існуючі проблеми , в селі налагоджена система соціального захисту та соціальної допомоги населенню.

Кожне свято в селі Перше Травня святкується та відзначається за участю дітей дошкільного закладу, загальноосвітньої школи та учасників художньої самодіяльності села.

Видалась книга про село Перше Травня, а про роботу Першотравенського сільського голови Семенюк Тамару Григорівну було розміщено  статтю в книзі «Людина Київщини». 

Тамара Григорівна приділяє належну увагу соціально-економічному та духовному розвитку населеного пункту в результаті чого при щорічному підведенні загально- районних підсумків громада села визнавалась переможцем і є взірцем для інших. До 85-річчя утворення Обухівського району у 2008 році як краща громада села була нагороджена цінним подарунком – новим легковим автомобілем  для потреб громади.

Семенюк Тамара Григорівна набула  значного управлінського досвіду, виявила себе як поміркований  відповідальний керівник територіальної громади, що виважено ставиться до поєднання реалізації державної політики із забезпеченням інтересів місцевого населення. Талановитий організатор, вимоглива до себе та підлеглих. Постійно підвищує свій професійний рівень. Користується заслуженим авторитетом серед керівників та працівників інших органів місцевого самоврядування району, передає їм свій досвід.

В своїй роботі Тамара Григорівна керується чинним законодавством України. Обов’язки  покладені на неї виконує професійно, компетентно, з повною віддачею. В роботі вирізняється ініціативністю, державним мисленням, творчим підходом до справи.

За  самовіддану сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, особистий вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, області, активну громадську діяльність Семенюк Тамара Григорівна неодноразово нагороджувалася районними відзнаками, а також:

 • у 2004 році – Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації;
 • у 2005 році – Почесною грамотою Київської обласної державної  адміністрації;
 • у 2006 році – Почесною грамотою  Київської обласної ради;
 • у 2007 році – Дипломом  лауреата Громадської акції «Ділова Київщина» Київської обласної державної адміністрації;
 • у 2009 році – почесним нагрудним знаком Обухівського району «За заслуги»;
 • у 2009 році – Почесним дипломом лауреата конкурсу «Кращий господар року» програма «Сільський час», компанія «АМАКО»;
 • у 2011 році – почесним нагрудним знаком Обухівського району;
 • у 2012 році – почесною грамотою Верховної Ради України;
 • у 2013 році – нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *